Takata Midi I-size Plus

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Takata
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: do pięciu dni
  • szt.
  • 2 599,00 zł
  • Oblicz

TAKATA MIDI I-SIZE PLUS jest bezpiecznym i solidnym towarzyszem we wszystkich podróżach. Specjalnie zaprojektowany i wykonany tak aby w pełni odpowiadał potrzebom małych pasażerów od urodzenia do około czterech lat. W połączeniu z bazą I-SIZE BASE Plus, TAKATA MIDI I-SIZE PLUS może być instalowany zarówno w pozycji tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, oferując wiele możliwości montażu w samochodzie. Gwarantuje to, że dzieci o wzroście od 40 cm do 105 cm wysokości mogą być transportowane bezpiecznie w konfiguracji tyłem do kierunku jazdy. Zaczynając od wysokości 71 cm (minimalny wiek 15 miesięcy), przodem do kierunku transportu jest tak samo proste. Tapicerka jest miękka, testowana pod kątem toksycznych substancji, tkaniny z mikrowłókien (Oeko-Tex Standard 100 klasy 1) w czterech różnych wariantach kolorystycznych z wysokiej jakości materiałów.

W tym modelu zwiększona została ilość wkładek AIRPAD w okolicach głowy, zapewniając jeszcze większą ochronę i komfort. Dla niemowląt i małych dzieci, wkładka redukcyjna podnosi komfort użytkowania przez noworodków, a regulowany zagłówek wraz z pasami zapewnia odpowiednią wysokość i poprawne ustawienie względem dziecka.

 

 

 

 

 

TAKATA AIRPADS montowane są we wszystkich fotelach dziecięcych oferowanych przez producenta. Wykonane są z połączenia odpornego na rozerwania materiału, który stosowany jest również w samochodowych poduszkach powietrznych oraz miękkiej pianki wypełnionej cząstkami powietrza. Takie rozwiązanie pozwala znacząco zredukować siłę uderzenia, która oddziałuje na ciało dziecka podczas zderzenia bocznego. Opatentowana technologia AIRPADS poprawia również komfort podróży dziecka w fotelu.

 

 

Takata MIDI I-Size Plus - najlepiej przetestowany fotelik na świecie!

 AUDI, BMW, LEXUS - te firmy wybrały foteliki TAKATA do testów swoich aut!

Isofix: Tak
Wyposażenie: Regulowany zagłówek

sieć sklepówstacjonarne

KILKASETfotelików montowanych tygodniowo

profesjonalnedoradztwo

wysyłka w 24godziny z magazynu

minimum 2lata gwarancji

Newsletter

Bądź na bieżaco z naszymi nowościami i promocjami. Zostaw swój adres, abyśmy mogli przesyłać Ci najświeższe informacje. Dodatkowo od czasu do czasu prowadzone są akcje rabatowe.